Czcionka:
Kontrast:
Wirtualne Biuro
Rewitalizacji Grajewa

Gra Miejska „Śladami Wilka”

Burmistrz Miasta Grajewa zaprasza wszystkich mieszkańców miasta Grajewa
na Grę Miejską „Śladami Wilka”

W dniu 14 lipca 2018 r. w godz. 11.00-15.00 w Parku Solidarności odbędzie się Gra Miejska „Śladami Wilka” wraz festynem rodzinnym. Gra miejska przeznaczona jest dla wszystkich mieszkańców Grajewa od 5 do 99 lat. Udział jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować swój zespół składający się od 2 do 4 osób w dniu gry o godz. 11.30 w specjalnie oznaczonym namiocie. Start Gry odbędzie się o godz. 12.00. Celem gry jest nie tylko dobra zabawa, ale także integracja mieszkańców oraz wzmocnienie więzi rodzinnych. Będzie to również szansa na zawiązanie nowych znajomości.
W takcie imprezy przewidziano wiele atrakcji dla całych rodzin m.in. animacje dla dzieci i dorosłych, trampolinę i dmuchańce dla dzieci oraz występy artystyczne. Dla uczestników przewidziany jest także grill i wiele innych atrakcji.
Wśród uczestników wylosowane zostaną trakcyjne nagrody a wszystkim osobom biorących udział w grze Miejskiej Burmistrz Miasta Grajewa wręczy upominki.

Gra Miejska organizowana jest w ramach realizacji projektu „Rewitalizacja centrum Grajewa” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Od sierpnia ubiegłego roku na terenie miasta Grajewa Stowarzyszenie „ALTERNATYWA” we współpracy z miastem Grajewo, na ulicach miasta realizuje pracę profilaktyczną w środowisku otwartym – streetworking. Prowadzona jest działalność edukacyjno – animacyjną oraz Centrum „Nowa Droga”, które mieści w Grajewskim Centrum Kultury.

Serdecznie zapraszamy!