Czcionka:
Kontrast:
Wirtualne Biuro
Rewitalizacji Grajewa

Konkurs plastyczny„Rewitalizacja centrum Grajewa – narysuj jak zmienić swoje miasto” dla uczniów grajewskich podstawówek uroczyście zakończony

W poniedziałek 12.06.2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Grajewo odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Rewitalizacja centrum Grajewa – narysuj jak zmienić swoje miasto”. Nagrody najlepszym wręczył Dariusz Latarowski – Burmistrz Grajewa.

Przypominamy, że zadaniem uczestników było stworzenie pracy plastycznej, której temat odnosić się miał do szeroko rozumianej rewitalizacji tj. w jaki sposób uczniowie wyobrażają sobie zmiany w przeciągu najbliższych kilku lat, na obszarze, który Miasto Grajewo zamierza poddać procesom rewitalizacji.

Konkurs organizowany był w ramach projektu „Rewitalizacja centrum Grajewa” współfinansowanego jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014 – 2020 w konkursie dotacji pt. „Modelowa rewitalizacja miast”, prowadzonym przez Ministerstwo Rozwoju, dotyczącym wsparcia jednostek samorządu terytorialnego w procesie opracowywania programów rewitalizacji i modelowych działań w zakresie rewitalizacji na obszarach miejskich.

Lista laureatów w konkursie:

Kategoria I Szkoła Podstawowa( klasy I-III)
I Miejsce – Julita Łukowska (SP4)
II Miejsce – Marcel Natan Jastrzębski (SP1)
III Miejsce – Karolina Jarząbek (SP1)

Wyróżnienia:
– Oliwia Odolecka (SP1)
– Julian Łapiński (SP4)
– Zuzanna Kruszewska (SP4)
– Oliwia Suchodolska (SP1)

Kategoria II Szkoła Podstawowa( klasy IV-VI)
I Miejsce – Anita Pięczykowska (SP4)
II Miejsce – Bartłomiej Kowalewski (SP1)
III Miejsce – Aleksandra Zalewska (SP2)

Wyróżnienia:
– Szymon Staniszewski (SP1)
– Agnieszka Zabłocka (SP2)
– Lena Poniatowska (SP4)
– Bartosz Stachelek (SP4)

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.