Czcionka:
Kontrast:
Wirtualne Biuro
Rewitalizacji Grajewa

Wieczorki pod chmurką

We wrześniu zorganizowano 6 wydarzeń pn. „Wieczorki pod chmurką” dla najmłodszych mieszkańców miasta. Podczas każdego wieczorku wyświetlany był film animowany, który uatrakcyjniała smaczna przekąska w postaci popcornu. W trakcie projekcji filmów rozmawiano z rodzicami i dziadkami dzieci o planach związanych z rewitalizacją Grajewa.

W ramach dyżurów Centrum „Nowa Droga” prowadzone były zabawy i animacje dla dzieci m.in. karaoke, gry plenerowe, quizy wiedzy na temat Grajewa, zabawy zręcznościowe. Animatorzy ze Stowarzyszenia „Alternatywa” starali się jak najwięcej spędzać czasu z dziećmi na świeżym powietrzu w Parku Solidarności, wykorzystując istniejącą tam infrastrukturę: miasteczko rowerowe i siłownię .

Przypominamy, że Stowarzyszenie „Alternatywa” realizuje działalność edukacyjno – animacyjną i współpracuje z miastem Grajewo w ramach realizacji projektu „Rewitalizacja centrum Grajewa” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.